Alle producten
-
YUOTO Beschikbare Vape
-
2500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
3000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
5000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
4000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
3500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
2000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
1500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
1200 Rookwolken Vape
-
800 Rookwolken Vape
-
700 Rookwolken Vape
-
600 Rookwolken Vape
-
Hamza PatelWauw hebben zij heel wat lijnen, zeer Redelijke Prijzen, zeer Coaprative-Personeel. De tijger helpt me sparen veel tijd. -
Artur HatimiIk gebruik een aantal groothandelaars en altijd op een jacht voor beste prijzen, beste aroma's, evenals beste klantenservice. Wanneer het werkpersoneel in Yuoto, zij kerels dingen zo gemakkelijk en voor me vlot maken.
Contactpersoon :
Tiger Zhou
Telefoonnummer :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
zoekwoorden [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] bij elkaar passen 304 producten.
De kleine Fles 600puffs, TPD-Certificaten Mesh Coil Electronic Cigarette van Bellenyuoto
| Merk: | Yuoto |
|---|---|
| Naam: | 600 ROOKWOLKEN |
| e-sap capaciteit: | 2,0 ml |
| Batterij: | mAh 400 |
| Mesh Coils: | JA |
Yuoto vape rook 2500puffs Originele Yutu Wegwerp Vape heet
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| STROOM: | 1200 mAh |
| Capaciteit e-liquid: | 7ml |
| Specificatie: | 44,5 cm * 35 cm * 24,5 cm |
| Fabriek: | Ja |
wegwerpvape dubai Heetste Yuoto XXL 2500puffs elifbar pod
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Stroom: | 1200 mAh |
| E-liquid capaciteit: | 7ml |
| Specificatie: | 44,5 cm * 35 cm * 24,5 cm |
| Fabriek: | Ja |
hot XXL 2500puff Yuoto wegwerp vape Stickerplaat 7ml sap en 22kg / ctn
| naam: | XXL |
|---|---|
| karton: | 400pcs/200pcs |
| Materiaal: | Sticker |
| pak: | 10 stuks |
| smaken: | 35 |
yuoto xxl 2500 bladerdeeg 35 smaken beschikbaar 5% nicotine 1200 mAh batterijcapaciteit
| Verpakking Details: | 10 stks/pak, 400 stks/doos (doos maat: 56 CM * 28 CM * 25.5 CM) |
|---|---|
| Levertijd: | 6 werkdag |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 1000000 stuks per jaar: |
| : |
Fabrieksgroothandel Yuoto XXL 5% Nicotine 2500 Rookwolken Pina Coloda Ijssmaak Wegwerpelektronische sigaret Vape
| Rookwolken: | 2500 |
|---|---|
| Nicotine Concentratie: | 5% |
| Garantie: | 3 maanden |
| Smaak: | Meerdere |
| Variabele spanning: | Niet-variabele spanning |
De Europese Landen 5% Yuoto 2500 puft Ecig-Pen van Vape van de Peul de Beschikbare Elektronische Sigaret
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Macht: | 1200mAh |
| e-sap capaciteit: | 7ml |
| Specificatie: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabriek: | JA |
Elektronische Sigaret van de Yuotoxxl 2500puffs de Beschikbare Vape Uitrusting 1200mAh 7ml
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Macht: | 1200mAh |
| E-sap Capaciteit: | 7ml |
| Specificatie: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabriek: | Ja |
De Beschikbare Elektronische Sigaret van XXL Vape, de Verstuiverpen van de 2500 Rookwolkendouane in China
| Aroma: | Fruitaroma |
|---|---|
| Puft:: | 2500puff |
| Nicotine:: | 5% of 2% |
| MERK: | Yuoto |
| Naam: | XXL 2500puff |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Rookwolken Vape Pen Disposable Fruits Flavors 7ml
| Aroma: | Fruitaroma |
|---|---|
| Rookwolken: | 2500puff |
| Nicotine: | 5% of 2% |
| Merk: | Yuoto |
| e-sap capaciteit: | 7.0ML |

