Alle producten
-
YUOTO Beschikbare Vape
-
2500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
3000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
5000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
4000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
3500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
2000 Rookwolken Beschikbare Vape
-
1500 Rookwolken Beschikbare Vape
-
1200 Rookwolken Vape
-
800 Rookwolken Vape
-
700 Rookwolken Vape
-
600 Rookwolken Vape
-
Hamza PatelWauw hebben zij heel wat lijnen, zeer Redelijke Prijzen, zeer Coaprative-Personeel. De tijger helpt me sparen veel tijd. -
Artur HatimiIk gebruik een aantal groothandelaars en altijd op een jacht voor beste prijzen, beste aroma's, evenals beste klantenservice. Wanneer het werkpersoneel in Yuoto, zij kerels dingen zo gemakkelijk en voor me vlot maken.
Contactpersoon :
Tiger Zhou
Telefoonnummer :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
zoekwoorden [ yuoto vape ] bij elkaar passen 1784 producten.
Wegwerp Yuoto Luscious 3000 Rookwolken Damp Pen 8ml 1350mah Batterij Capaciteit
| dipbaar of niet: | ja |
|---|---|
| smaak: | kauwgom |
| batterij capaciteit: | 1350mAh |
| capaciteit: | 8ml |
| zout nicotine: | 5% |
Neem je vape naar nieuwe hoogten met YUOTO wegwerp vape pen mesh spoel weerstand
| Materiaal: | Plastic+AL |
|---|---|
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Nicotine-sterkte: | 5% |
| Geur: | 19Flavors |
| Batterijcapaciteit: | 650mah |
650mAh batterij YUOTO wegwerp vape met verstelbare luchtstroom 5000 puffs
| Spiraalweerstand: | vismasjien |
|---|---|
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Wattage: | 10-12W |
| Rookwolken: | 5000PUFFS |
| Batterijcapaciteit: | 650mah |
1.2 ohm spoelweerstand YUOTO wegwerp vapepen met verstelbare luchtstroom
| Spiraalweerstand: | 1.2ohm |
|---|---|
| Geur: | 15 smaken |
| Pakket: | 1pc/pack |
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Materiaal: | Plastic+AL |
YUOTO wegwerp vape 7000 puffs vape aangedreven door 1,2 ohm spoel weerstand
| Geur: | 15 smaken |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic+AL |
| Pakket: | 1pc/pack |
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Nicotine-sterkte: | 5% |
Krachtige 5000 slokken vape met 5% nicotine kracht vape met vertrouwen
| Spiraalweerstand: | vismasjien |
|---|---|
| Wattage: | 10-12W |
| Geur: | 19Flavors |
| Rookwolken: | 5000PUFFS |
| Pakket: | 1pc/pack |
Plastic AL YUOTO wegwerp vape met 5% nicotine 19 smaken
| Wattage: | 10-12W |
|---|---|
| Spiraalweerstand: | vismasjien |
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Rookwolken: | 5000PUFFS |
| Geur: | 19Flavors |
Volmaakte vapoortasting met Yuoto 5000 vapoortasjes
| Wattage: | 10-12W |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 650mah |
| Productnaam: | Yuoto Beschikbare Vape |
| Luchtstroom: | Verstelbaar |
| Geur: | 19Flavors |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |

